Echipamente De Comunicatii Pagina 1

Arată 18 de 310 Produse

XQF 10BUC Radio Auto Eliminator de Baterie pentru MOTOROLA GP3188 GP3688 CP040 EP450 Walkie talkie / Două căi CB Radio
Fiecare comandă va primi cadou , Ca imagine Radio auto Eliminator de Baterie pentru MOTOROLA GP3188 GP3688 CP040 EP450 Walkie talkie / Două căi CB Radio Descriere: Acest produs este un Radio Auto Eliminator de Baterie Adaptor Convenabil pentru tine de a utiliza radioul în mașină. Comutare Design IC. Peste Tensiune,

250.31lei

1 BUC 6dbi 700-2600Mhz 3G 4G GSM antena Conector CRC9 bază magnetică 3m cablu de extensie pentru HUAWEI E160 E153 E3131 E1820 Modem
4G 3G GSM antena 6dbi mare câștig bază magnetică cu 3meters cablu CRC9 pentru HUAWEI E156 Descriere: Frecventa:700-2600Mhz Obține:6dbi S. W. R. : impedanta de Intrare: 50 Ω Montare:baza magnetica a Antenei pol lungime:25,5 cm Întreaga antena inaltime:29cm lungime Cablu: 3M tip Conector:CRC9 de sex masculin unghi drept sau la cerere Greutate:70g

24.55lei

5pcs/lot 1 la 2 Mini Fibra Optica PLC Separator 0.9 mm Otel Tub 0,5 m, fara conectori de fibre pigtail
Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe

92.86lei

KELUSHI CATV 10mw din Aluminiu, Fibra Optica Visual fault Locator Laser Roșu Tester de Cablu de Instrument de Testare cu 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adaptor
10mW 10 km de Fibra Optica de Aluminiu Visual fault Locator,Vizibile Test Stilou cu Laser Roșu Tester de Cablu Metru / VFL+ 2,5 mm LC/SC/ST/FC Caracteristici: - MQW LD sursă optică - Mod de operare: CW și STRĂLUCIRE - FC, SC, ST,LC Generale de interfață - Timp de inspecție de la distanță - Putere de

58.54lei

KELUSHI 20 mw din Aluminiu, Fibra Optica Visual fault Locator Laser Roșu Sursă Tester de Cablu Metru cu 2,5 mm FC/SC/ST/Conector LC
20 mw Fibra Optica Aluminiu Visual fault Locator pentru 2.5 mm FC/SC/ST/Conector LC, la 20 km Raza Laser Roșu Sursă Tester de Cablu Metru Caracteristici: - MQW LD sursă optică - mod de Operare: CW și STRĂLUCIRE - FC, SC, ST,LC General interfata Mult de inspecție distanță Constantă putere de ieșire - Robust si durabil shell - Pen model de

72.10lei

Poliția militară FBI Gât microfon Microfon sub Acoperire Tub Acustic Casca cu Cască cu Degetul ASV pentru Yaesu Radio Vertex VX-6R 7R
Stimate client, Acest lucru este prietenos memento că dacă plasați comanda folosind Szekelyturizmus.ro Aplicații, v-ar găsi că prețul este mult mai ieftin decât PC-ul și vă economisește o mulțime de timp pentru a face plata, vă rugăm să scanați codul QR si veți obține o surpriză mai mult o formă de Aplicații, Bucurați-vă

151.80lei 119.90lei

500mW Putere Medie RS232-DB9 Port de Rețea 915MHz | 868MHz RF Repetor Modul SNR654
Suntem un producător original cu mai mult de 10 ani experiență în cercetarea, dezvoltarea, producerea și vânzarea de IOT(internet of things) produse, cum ar fi module RF, walkie talkie module și integrate digitale module de senzori.Între timp, ODM și proiecte de OEM sunt binevenite. 500mW Putere Medie RS232-DB9 Port de Rețea 915MHz

185.31lei 153.82lei

5pcs/lot SW433-ZT100 - rază lungă de 433MHz 100mm 3dBi SMA Cauciuc Direct tija antena
Suntem un producător original cu mai mult de 10 ani experiență în cercetarea, dezvoltarea, producerea și vânzarea de IOT(internet of things) produse, cum ar fi module RF, walkie talkie module și integrate digitale module de senzori.Între timp, ODM și proiecte de OEM sunt binevenite. 5pcs/lot SW433-ZT100 - rază lungă de 433MHz 100mm

46.63lei 38.72lei

2 buc/lot Pliere Tija Antena SW433-ZD115 în 433MHz SMA 2.15 dBi 10W 115mm
Suntem un producător original cu mai mult de 10 ani experiență în cercetarea, dezvoltarea, producerea și vânzarea de IOT(internet of things) produse, cum ar fi module RF, walkie talkie module și integrate digitale module de senzori.Între timp, ODM și proiecte de OEM sunt binevenite. SW433-ZD115 433MHz SMA 2.15 dBi 10W 115mm Pliere Tija Antena SW433-ZD115

26.24lei 21.80lei

SW433-XP1M - 433MHz 1m cablu de extensie SMA-J interfață Fraier Antena
SW433-XP1M - 433MHz 1m cablu de extensie SMA-J interfață Fraier Antena SW433-XP1M este un fraier antenă. Este un grup dedicat de antena care a proiectat pentru un sistem de comunicații wireless (433MHz). Ea are o bună VSWR, ingenios structură, ușor de instalare, performanță stabilă, cu bun anti-vibrații și capacitatea de îmbătrânire. Detalii

26.24lei 21.80lei

Transport gratuit SFP Media Converter 1000Mbps Duplex Multimode 850NM Gigabit Fiber de Emisie-recepție LC port
Privire de ansamblu: seria single-/multi-mode convertoare sunt aplicate în 1000Mbps Gigabit Ethernet Rețea, care este conectat cu ambele fibre single mode si multi-mode fibre. Ea poate nu numai să îndeplinească conversia single mode si multi mode la 1310nm lungime de undă, dar, de asemenea, că de 850nm/1310nm și lungimi de undă de

117.04lei

2 buc FBT 1x2 Cuplaj - 1310/1550nm -20/80 Raport - SC/APC - ABS Cutie -0.5 m/Fibra Optica Cuplaj
Gama de Aplicatii Fibra Optica Sistem De Comunicare LAN CATV ·Senzor cu Fibră Optică Instrumentele de măsurare Caracteristici Lung-curier de telecomunicații Sistemele CATV & senzori de Fibre Rețea locală Parametru De Performanță Operare lungime de Undă (nm) 1310,1490

92.86lei

2 BUC Baofeng BF-888S Walkie Talkie 5W Portabile Pofung bf 888s UHF 400-470MHz 16CH Doi-way Radio CB Portabil
Notificare: *Clienții Ruși Vă Rugăm Să Asigurați-Vă Că Destinatarii Numele Este Limba Engleză Numele Complet *Stimate client,Pentru că țara ta politica vamală,poate că pachetul va trebui să plătească impozit.Dacă aveți orice cerere despre pachet,vă rugăm să ne contactați.Dacă nu,pachetul va arăta prin implicite

150.63lei 112.96lei

5pcs mult 433MHz antena capul drept tija antena Wireless digital de citire a Contoarelor sistem de comunicare PM433-ZT28
Placat cu aur direct tija antena este de 433 MHZ wireless digital/speciale de citire a contoarelor sistem de comunicare de design al antenei.Antena raportul de undă staționară performanța este bună, de mici dimensiuni, structură, ușor de instalare, performanță stabilă, are un foarte bun anti vibrații și îmbătrânire.

56.08lei

Noul R6 (AAX6) Negru BT-8 6XAA Baterie Caz pentru Radio Kenwood TH-28-LEA-48-LEA-78HT Fierbinte
R6 (AAX6) Negru BT-8 6XAA Baterie Caz pentru Radio Kenwood TH-28-LEA-48-LEA-78HT Fierbinte Descriere Toate produsele noastre sunt de Brand Nou. Model: BT-8. Sunt necesare baterii: R6 (AAX6). Dimensiune: 5.5x4.8x3cm. Greutate: 21g. Culoare: Negru. Sfaturi: asigurați-vă că se potrivesc doar radio înainte de a-l cumpere. Nu scurtcircuitați bornele.

24.18lei 22.97lei

Longitudinale de Deschidere Cutit Longitudinal Teaca Zigzag Cablu de Fibra Optica Cablu Stripper SI-01
Longitudinale de Deschidere Cutit Longitudinal Teaca Zigzag Cablu de Fibra Optica Cablu Stripper SI-01 Caracteristici Produs: Pe linie de separare aluminiu - Polietilenă legat de teaca, armură de oțel manta exterioara si un metal consolidarea membru învelite cablu Cutter cap de selecție din materiale de calitate, se taie

112.56lei

2-seturi Baofeng UV5RA 5R PLUS 136-174/400-520 MHz Dual-Band Sunca Două Fel de Radio
2 buc Baofeng UV Noul 5RA Sunca Două Fel de Radio 136-174/400-520 MHz Dual-Band DTMF CTCSS, DCS FM 5W Amatori de Radio Emisie-recepție De la JK ELECTRONICE Model: Noi BAOFENG UV-5RA Culoare: Negru Gama De Frecvență : 65-108MHz (FM Primi numai), 136-174MHZ și 400-520HZ (TX/RX) Canal Numărul: 128 Stabilitate

224.02lei 212.84lei

2 PIN Portabil Difuzor Microfon pentru Kenwood HYT TYT BAOFENG UV5R POFUNG Kenwood TH/TK
Caracteristică: Toate produsele noastre sunt de brand nou de 360 de grade rotire rever clip de pe spatele microfonului. Carcasa este făcută din plastic de mare impact, cu design rezistent la apă pentru a accidentat utilizare. Inclusiv un standard de 3,5 mm mono jack pentru căști în partea de jos a microfonului acoperite cu clapa impermeabil.

27.01lei 25.11lei