KELUSHI CATV 10mw din Aluminiu, Fibra Optica Visual fault Locator Laser Roșu Tester de Cablu de Instrument de Testare cu 2,5 mm LC/SC/ST/FC Adaptor

58.54lei

SKU: s1041
Share în social media:

Etichete: optic visual fault locator, visual fault locator, optica visualizer, Ieftine optic visual fault locator, De înaltă Calitate visual fault locator, China optic visualizer Furnizori.

10mW 10 km de Fibra Optica de Aluminiu Visual fault Locator,Vizibile Test Stilou cu Laser Roșu Tester de Cablu Metru / VFL+ 2,5 mm LC/SC/ST/FC Caracteristici:

- MQW LD sursă optică

- Mod de operare: CW și STRĂLUCIRE

- FC, SC, ST,LC Generale de interfață

- Timp de inspecție de la distanță

- Putere de ieșire constantă

- Robust si durabil shell

- Stilou model de design, convenabil de utilizat și transporta

Funcția:

- Localizați fibra de eșec, precum și fractură de cot

- Eșecul de inspecție în OTDR zona oarbă

- Fibre de recunoaștere de la cap față în față de capăt

- Mecanice punct de tranziție de optimizare

Aplicație:

- Telecomunicatii, CATV proiect

- PDS construcție și întreținere

- Optice fabricarea componentelor și de cercetare

- Alte fibre proiect

Parametru Tehnice:

- Lungime de undă: 650+/- 10 nm

- Modul de fibre: 2.5 mm Universal

- Putere de iesire: 10 mw

- Control distanta: 5-10KM

- Sursă de alimentare: Doua Baterii de 1,5 V (NU include)

- Timp de lucru de baterii: Mai mult de 15 ore

- Temperatura de operare: -10- +60 grade C

- Temperatura de depozitare: -20- +70 grade C

- Material de coajă: Aluminiu-aliaj

- Dimensiune: Diametru 27*168mm

- Greutate: Aproximativ 160g

FC-LC fibre adaptor

-Pierderea de inserție: 0.20 dB

-Împerecherea durabilitate: 500

-Vas de retenție vigoare: 1~2,5 N

-Drop test: înălțimea de cădere 1m,5 picaturi

-Temperatura de funcționare: -25°c la +70°c

Pachetul include:

1x 10mW visual fault locator

1x FC-LC Fibre adaptor

1X Curea

1X Visual fault Locator sac

Despre plată

1. Vom accepta Escrow. Puteți Plăti prin Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, transfer Bancar de pe Szekelyturizmus.ro.

2. Vă rugăm să efectuați plata cât mai curând posibil, astfel încât să puteți obține elementul anterior.

3. Notă: Orice tarifar de import de elementul este responsabilitatea cumpărătorului, care nu sunt incluse în prețul de vânzare sau taxele de transport maritim; Dar ne va declara produs ca un cadou cu o valoare mai mică pentru a vă ajuta să obțineți cu ușurință elementul prin Vamă.

Despre transport

1. TRANSPORT la nivel MONDIAL (cu excepția câtorva țări și APO/FPO).

2. Toate comenzile vor fi imediat prelucrate și vor fi livrate în 2-3 zile lucrătoare după ce plata este confirmat timp de Vacanță prelungită.

3,vă Rugăm să nu 1-3 scoruri mici la transport provoca transport maritim de peste mări va fi afectată de mai mulți factori, cum ar fi Vamal de procesare, Post grevă etc.

4. Am doar nava elementul a confirmat pentru adrese, astfel încât vă rugăm să asigurați-vă că adresa dvs. de ordine se potrivește cu adresa de livrare.

5. Optional transport moduri: China Post Air Mail, HongKong Post Air Mail, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, etc.

6. Aproape toate comenzile sub 2kg este pentru transport gratuit prin China Post Air Mail. Vă rugăm să alegeți alte moduri de transport, dacă aveți nevoie de elementul urgent!

7. Puteți urmări parcela cu numărul de urmărire pe site-ul: www.17track.net/zh-cn/

Despre returnare și rambursare

1. Ne puteți contacta și apoi trimite produsul înapoi la noi în termen de 7 zile după ce produsul a fost livrat. În cazul în care elementul este în posesia ta mai mult de 7 zile vom atent folosit și nu va oferi o rambursare sau Înlocuire.

2. Toate produsele returnate trebuie să fie în ambalajul original. Pe lângă asta, trebuie să ne furnizați un transport număr de urmărire și specifice motiv de retur.

3. Va vom oferi o rambursare sau retrimite un înlocuitor în conformitate cu anumite condiții și după ce-l returna.

4. Vom suporta toate taxele de transport dacă produsul este rupt sau nu este conform descrierii de pe pagina de produs link-ul.

Despre garanție

1. 12 luni Garanția limitată a Producătorului pentru produsele defecte (excluzând elementele deteriorate și/sau utilizate în mod abuziv după primire). Accesorii vin cu o garanție de 3 luni.

2. Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil). Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră. NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O GARANȚIE EXPIRAT.

Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe Szekelyturizmus.ro!

3.Garanție de marfă suportate de către cumpărător.

Despre feedback-ul

1. Scopul nostru este de a asigura că toți clienții sunt mulțumiți cu produsul și serviciul nostru.

2. Ne exprimam speranta ne puteți lăsa un perfect 5 stele feedback-ul pozitiv, dacă vă place articolul.

3. Vă rugăm să ne contactați înainte de a va deschide un litigiu sau lăsați-ne un feedback-ul negativ și atunci va vom oferi cea mai bună soluție.

Greutate Pachet 0.166kg (0.37lb.)
Dimensiunea Pachetului 20cm x 25cm x 12cm (7.87in x 9.84in x 4.72in)
Tip De Unitate bucata
Putere De Ieșire Mai than10mw
conector 2.5 mm Universal commector
Alimentare AA*2(nu sunt incluse)
Lungime de undă 650nm ± 20nm
Temperatura de depozitare 20 Grade c si+60 De grade Celsius,Mai mult de 90%RH
Operare Tamperature -10 Grade c si+50 De grade Celsius,Mai mult de 90%RH
Tip 10mw
Greutate 120g
Nume De Brand KELUSHI
Numărul De Model VFL-10
Ieșire cu Laser 10mw

Scrie-ti parerea!


Ați putea dori, de asemenea

50Meters FC-FC Simplex Singlemode 9/125 Cablu de Fibra Optica Patch Cord Jumper
Specificații Tehnice: Parametru Unitate FC, SC, LC/ Blindate fibre patch cord ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Pierdere

56.48lei

SKL-6C Optic Fiber Cleaver Kit cu CFS-2 Cable Stripper
Fibra Optica Kit Cleaver Lista de produse: SKL-6C Mare Precizie Fiber Cleaver x1 CFS-2 Cablu de Fibra Optica Stripteuză x1 Cleaver Bar Ghid x1 Cleaver Ajustarea Instrumente x3 Cleaver Sac x1

121.04lei

YJ-320C -50~+26dBm Portabile Mini Optical Power Meter
YJ-320C -50~+26dBm Portabile Mini Optical Power Meter Metru De Putere Optică Specificație Descriere: FC-320 portabile metru de putere optică este un compact și ușor de utilizat de instrument de testare pentru rețele de fibre optice, care poate fi folosit pentru absolut de putere optică măsurători precum și pentru pierderea

95.08lei

Grandway Chineză Optic Fiber Cleaver Fibra Optica Cutter Comparabile Pentru Fujikura Fiber Cleaver CT-30
GW-800 Chineză Optic Fiber Cleaver Fibra Optica Cutter Comparabile Pentru Fujikura Fiber Cleaver CT-30 Descriere: GW-800 este un produs de nouă generație ,este extrem de ușoară și de încredere cleaver pentru construirea de rețea optică , Proiectat pentru portabilitate excelentă, GW-800A este ideal pentru aplicații FTTx. Atașat

387.57lei

QR750 CATV Cablu sertizare instrumente de Gol și de dezizolat cablu stripteuză și cablu de carotaj instrument
QR750 CATV Cablu sertizare instrumente de Gol și de dezizolat cablu stripteuză și cablu de carotaj instrument Caietul de sarcini: QR750 Instrument potrivit pentru QR750 cablu. PLATA 1. Putem accepta plata prin Escrow, Western Union și T/T. Cel mai bun mod este direct plată on-line,puteți alege singur. Dacă doriți

363.35lei

HW LTD1302-BC+1 Single-mode Modul SFP-GE-LX-SM1310 1.25 G 10 KM DE 1.25 G-1310nm-10 km-SM-ESFP
Bine ati venit la SeeMe Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-SeeMe serviciu. Producător Original ca foto Numarul

64.03lei

YJ-550C Fibra Optica Mini Multi-metru Metru de Putere Optică -50~+26dBm cu Visual fault Locator 50mw
YJ-550C Fibra Optica Mini Multi-metru Metru de Putere Optică -50~+26dBm cu Visual fault Locator 50mw Privire de ansamblu: Mini optical power meter este un compact și ușor de utilizat de instrument de testare pentru rețele de fibre optice, care poate fi folosit pentru absolut de putere optică măsurători precum și pentru pierderea

211.95lei

[ Grandway Original ] FHP-2B04 Metru de Putere Optică 850/1300/1310/1490/1550/1625nm -40 la + 23 dB, FC SC conectori, Cu Sac
Știu înainte de a cumpăra Mulți clienți ne-au notificat (Grandway Telecom) care au achiziționat Grandway Produse Optice de la o neautorizate vânzător la Szekelyturizmus.ro care rezultă în nici o garanție, suport tehnic sau actualizarea software-ului. Vă rugăm să cumpere numai de la acest Szekelyturizmus.ro magazin Shanghai

282.60lei

HTB-GM-03 10/100/1000M Multimode 850nm 550M Duplex Fibra Optica pentru RJ45 Ethernet Media Converter
HTB-GM-03 10/100/1000M Multimode 850nm 550M Duplex Fibra Optica pentru RJ45 Ethernet Media Converter Produs Condiție Testat în bune condiții garantate de Brand Nou, 100% materiale noi de Telecomunicații clasa a de calitate. De înaltă calitate, cu CE si FCC. 1 An de înlocuire și de garanție de 3 Ani a Salva Costul De Cumpărare De la

82.16lei

5pcs/lot -50~+26dBm FHP12B Portabile Mini Fibre Optice Contor de Energie
Televiziune -50~+26dBm FHP12B Portabile Mini Fibre Optice Metru de Putere Descriere FHP12 Serie de Mini Optical Power Meter are structură compactă și performanță stabilă și asigură o înaltă precizie de măsurare de 850nm, 1300nnm, 1310nm, 1490nm, 1550nm și 1625nm lungimi de undă. Folosit împreună cu Laser Optic Sursa, s-ar putea măsura

585.39lei

Noi AGM731F Netgear Compatibil 1.25 G 550m SFP Transceiver module
Noi AGM731F Netgear Compatibil 1.25 G 550m Multimode SFP Transceiver module 100% compatibil,Testate în condiții bune garantat De înaltă calitate, cu CE și FCC certificat,1 An de înlocuire și de garanție de 3 Ani. Telecomunicații, clasa de calitate,preț competitiv, de doar 10%-20% din orignal unul prețurile Stare

54.50lei

Fibre Optice Multimetru -70~+6dBm JW3208A de Înaltă Precizie de Metru de Putere Optică și JW3109 Optic Sursa de Lumină 850/1300nm
JW3208 Optical Power Meter Introducerea De Produse JW3208 poate de calibrare de tip optical power meter este pentru portabile de instalare, exploatare și întreținere a rețelei de fibră optică design deosebit de precis, durabil, portabil, convenabil instrument de testare. Cu inteligent aspectul, puteți alege pentru a comuta înapoi

645.87lei

4 Audio Pe FC Fibra optica Extender (un drum) Emițător și Receptor, pentru interfon Audio sistemului de transmisie (Tx/Rx) Kit
4 Audio Pe FC Fibra optica Extender Emițător și Receptor, pentru interfon Audio sistemului de transmisie (Tx/Rx) Kit, distanta de Lucru de până la 20 km Descriere 4CH Audio (RCA) Pentru Fibre Converter suporta 4 canale Audio (RCA) o modalitate de peste un single-mode fibra optică, distanta de lucru de pana la 20 km. Acesta poate

359.31lei 305.41lei

1 Pereche 10/100Mbps Fiber Optic Media Converter 1 CH*SC 8 CH*RJ45 Netlink Converter 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Fibra Optica de Emisie-recepție
1 Pereche 10/100Mbps Fiber Optic Media Converter 1 CH*SC 8 CH*RJ45 Netlink Converter 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Fibra Optica de Emisie-recepție Descriere produs: NET - LINK HTB - 3100B single-mode fibra singur transceiver produs poate salva jumătate din fibra, datele de pe o singură fibră și 10/100 m rata de primire, în cazul în care fibra optică

108.48lei

16 CH Video cu Fibre Optice, Convertoare Media -16 BNC Transmițător Receptor modul Single 20 km De sistem de Supraveghere CCTV
16 Canale Video cu Fibre Optice, Convertoare -1Pair De înaltă Calitate / Performanță Înaltă / Fabrica Wholsales preț. MTBF ( Timp mediu Între Defecțiuni ), de Peste 100.000 de ore, Cumpara Cu Incredere! Default nava single-mode (0~20 km) versiune. multi-mode (0~2 km) este disponibil pentru a personaliza, dacă este

383.53lei 314.50lei