1 Pereche 10/100Mbps Fiber Optic Media Converter 1 CH*SC 8 CH*RJ45 Netlink Converter 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Fibra Optica de Emisie-recepție

108.48lei

SKU: s82808
Share în social media:

Etichete: fibra optica de emisie-recepție, optică de emisie-recepție module, optica de emisie-recepție, Ieftine fibra optica de emisie-recepție, De înaltă Calitate optică de emisie-recepție module, China optică de emisie-recepție Furnizori.

1 Pereche 10/100Mbps Fiber Optic Media Converter 1 CH*SC 8 CH*RJ45 Netlink Converter 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Fibra Optica de Emisie-recepție

Descriere produs: NET - LINK HTB - 3100B single-mode fibra singur transceiver produs poate salva jumătate din fibra, datele de pe o singură fibră și 10/100 m rata de primire, în cazul în care fibra optică de resurse este foarte aplicabile. Parametrii de produse: Urmați IEEE 802.3, IEEE 802.3 u 100Base-FX standardele de 10/100Mbps rata de transfer de date Suport full-duplex și half-duplex mod de lucru Oferă un standard de interfata RJ45 și SC fiber interfata RJ45 interfata suporta ambele 10Mbps și 100Mbps auto-negociere funcția RJ45 interfata cu rapid comuta funcția EMI Certificare: CE, FCC, VCCI, C-Tick Tip de Fibre Singlemode SC fiber optic interfata tip de Undă de 1550nm Transmisie 25Km distanta Maximă de transmisie de putere optică -12.0 dBm Minim de emisii de putere -19.0 dBm Sensibilitate -34.0 dBm 15.0 dBm fibra optica link-ul de pierderea

Descriere produs: este un fel de 10/100Mbps adaptive fast Ethernet, fibre convertor cu un built-in și opt-port 10M/100Mbps adaptive comutator care poate pune în aplicare reciprocă convertire între patru independente 10Base-T/100Base-TX torsadat semnal electric și 100Base-FX semnal optic de conversie-FX semnal optic. Se poate extinde distanța de transmisie de o rețea de 100m peste fire de cupru la 120 km (single-mode modul full duplex).se acceptă două tipuri de conexiune de rețea mass-media: 10/100Base-TX și 100Base-FX. Cu aplicarea tehnologiei de comutare și stocarea și transmiterea de tehnologie,se poate pune în aplicare de transmitere a datelor între două tipuri de conexiune de rețea mass-media. Caracteristici: Adaptive 10Mbps și 100Mbps Ethernet rețea, pentru confortul modernizarea rețelei; Eficient built-in de comutare de bază, să pună în aplicare de control al fluxului și de a reduce pachete de transmisie; Furnizarea de patru independentă 10/100Mbps adaptive de comutare de tip twisted pair porturi, să implementeze interfața electrică de rezervă și acces multi-utilizator; Furnizarea de patru interfețe electrice bazate pe VLAN comuta setarea, și sprijinirea conexiune de utilizatori din diferite unități; Sprijinirea full-duplex și half duplex modul de transmisie și capabil de automate de negociere; Sprijinirea automat de trecere de torsadat porturi, pentru comoditatea a sistemului de depanare și instalarea; Sprijinirea transmiterea de extra-lungi pachete (cu lungimea maximă de 1552 bytes); Sprijinirea Quality of Service (QoS) și asigurarea transmiterii de VoIP pachete; Sprijinirea Spanning Tree Protocol (STP) pentru a forma o rețea redundantă; consum Redus de energie, degajare redusă de căldură și capabile de o funcționare stabilă pentru o perioadă lungă de timp; Sprijinirea single-mode și single-fibre , extinderea cerințele utilizatorilor; Caietul de sarcini:

Parametru

Caietul de sarcini

Modul de transmisie

10/100Mbps

Standard

IEEE802.3 Ethernet Standard ,IEEE802.3u fastEthernet Standard ,IEEE802.3d Spanning Tree Standard

Lungime de undă

1310nm

Distanta de transmisie

Dual-fibre multi-mode: 2 km; dual-fibra single-mode: 25/40/60/80/100/120Km; single-fibra single-mode: 25/40/60/80/100Km

Categorie-5 torsadat: 100m

Port

Un conector RJ45, conectat la STP/UTP categoria 5 torsadat

Un port de fibra Multi-mode - SC sau ST (dimensiunea de fibre: 50,62.5/125 um)

Modul Single - SC port de fibra (fibra dimensiune: 9/125 um)

Single-fibra single-mode - SC port de fibra (fibra dimensiune: 9/125 um)

Modul de conversie

Mediu conversia, stocarea și transmiterea de

Adresa MAC masa

CRED K

Spațiu tampon

1Mbit

De control al fluxului

Full duplex stat: control de flux; duplex jumătate de stat: înapoi modul de presiune

Întârziere

9.6 noi

Rata de eroare de Bit

CBTM

100.000 de ore

LED

PUTERE (putere), FX-ul LINK/ACT (fibre de conexiune/acțiune)

FDX (FX modul full duplex), FX100 (Fibre, cu o rată de transmisie de 100 M)

TP1/2/3/4 LINK/ACT (1/2/3/4-port perechi torsadate conexiune acțiune)

TP1/2/3/4100 (1/2/3/4-port perechi răsucite, cu o rată de transmisie de 100 M)

Putere

Intrare 100-240V(0.6 a) 50/60HZ ,DC5V/2A (externe)

Consumul de energie

2.5 W

Temperatura de operare

0~70oC

Umiditate de operare

5%~90%

Temperatura de depozitare

-40~70oC

Umiditate depozitare

5%~90% (non-condensare)

Dimensiuni

26mm(Inaltime)*70mm(Latime)*98mm(Adâncime) (alimentare externă) Default Plug UE Plug

PLATA

1. Putem accepta plata prin Escrow, Western Union și T/T. Cel mai bun mod este direct plată on-line,puteți alege singur. Dacă doriți să utilizați alte termene de plată, vă rugăm să ne anunțați înainte, atunci când comanda.

2. Plata integrală trebuie făcută în termen de 7 zile de la plasarea comenzii, sau comanda va fi nulă sau anulată de către sistem.

3. Asigurați-vă că ați completat toate informațiile detaliate ca persoana de contact, adresa, codul poștal și numărul de telefon atunci când completarea cumpărătorului informații.

TRANSPORT

1. Va vom trimite bunurile în termen de 5 zile lucrătoare după ce plata a fost confirmată.

2. Putem oferi serviciile internaționale de transport maritim, după cum urmează:

China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. În mod implicit

Dimensiunea Pachetului 20cm x 25cm x 20cm (7.87in x 9.84in x 7.87in)
Greutate Pachet 1.0kg (2.20lb.)
Tip De Unitate mulțime (2 buc/lot)
rata 10/100M
Port 8 RJ45 1 SC(trimiterea) +1 RJ45 1 SC(primirea)
fibre Singură fibră
modul Singlemode
putere Alimentare externă
conector SC
Nume De Brand TRENSBATTER
Distanta de transmisie 20 KM

Scrie-ti parerea!


Ați putea dori, de asemenea

DPS5005 Funcția de Comunicare Tensiune Constantă de Curent Pas-jos Programabile Modul de Alimentare cu Energie Buck LCD Color de 30% off
DPS5005 Funcția de Comunicare Tensiune Constantă de Curent Pas-jos Programabile Modul de Alimentare cu Energie Buck LCD Color de 30% Notă: Aceasta este DPS5005 comunicare versiune, există o interfață de comunicare pe spate. există două opțiuni: 1. Placa USB înseamnă DPS5005+ USB comunicare bord 2, USB + Bluetooth înseamnă: DPS5005+ USB

175.90lei 126.65lei

Patru Picioare Carouri Stil de Companie Câine Haină de Iarnă Haine Cu Ursul Papusa De la S la XXL Transport Gratuit Prin China Post Câine Haină de Câini Haine
Cumpărătorii Internaționale Vă Rugăm Să Rețineți: 1, taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de transport. Aceste taxe sunt responsabilitatea cumpărătorului. 2, vă Rugăm să verificați cu biroul vamal ării pentru a determina ce aceste costuri suplimentare va fi,

38.68lei 31.73lei

WEIMOSTAR Femei Maneca Lunga Tricouri de Ciclism Ciclism îmbrăcăminte de biciclete jersey Echipa biciclete biciclete Ciclism jersey Shirt Topuri S-XXXL
Sfaturi: Suntem din Asia de dimensiune standard, mult mai mică decât dimensiunea Europeană! Vă rugăm să verificați cu atenție dimensiunea de achiziție înainte de masă, sau contactați serviciul clienți, puteți, de asemenea, spune-mi de înălțimea și greutatea dumneavoastră, vă vom oferi recomanda dimensiunea corespunzătoare! Sper

103.03lei 75.21lei

Cawanerl Auto Capac Anti UV, Soare, Ploaie, Zăpadă, Praf Capac Protecție Pentru Hyundai Dinastiei Veracruz Accent Azera Elantra Solaris
-Capacul masina este multi-funcție și Portabil de design,este cu avertizare benzi reflectorizante,vânt catarama,usa cu deschidere cu fermoar,anti-furt passward de blocare și sac de depozitare; -În scopul de a obține efectul de lumină și ușor de instalare,fabrica noastră de a folosi 190T un singur strat de material poliester, care este lumina,

177.60lei 134.96lei

Personalizat din satin etichete pe haine Personaliza damasc argint strălucitor de cusut țesute, etichete personalizate de metal de aur logo eticheta material etiquetas
Nume produs : tesatura Satin etichete țesute, brodate, etichete, cusut categorie, principalele eticheta,etichete de îmbrăcăminte Material : Polyeater fire, fire de bumbac, special pește de mătase Dimensiune filet : Nu mai mult de 2x6cm, și dacă aveți nevoie de diferite dimensiuni, preț sunt diferite. Culoare : fond Negru sau alb, fundal,

173.56lei

Mai buna calitate! Special covorase pentru Nissan X-trail 7seats 2017-durabil impermeabil covoare pentru Xtrail 2016,transport Gratuit
Special auto covorase pentru Nissan X-trail T32 (7 locuri) 1.Culoare Descriere: Opțiuni de culoare 1: Negru Opțiuni de culoare 2: Maro Opțiuni de culoare 3: Bej Opțiuni de culoare 4: Negru cu bej ochiuri Opțiuni de culoare 5: Negru cu cusaturi rosii Opțiuni de culoare 5: Vin Roșu 2.Detalii

1 207.12lei 748.42lei

10 buc naturale royal Mei roșu pene de strut 30-35cm / 12 la 14 inch albastru regal pene de strut penaj nunta plume
bine ati venit la magazinul meu 10 buc naturale royal Mei roșu pene de strut 30-35cm / 12 la 14 inch albastru regal pene de strut penaj nunta plume Fiecare produs a fost strict testate pentru a se asigura de înaltă calitate, vă rugăm să fiți siguri de a cumpăra imagine este o fotografie reală ,pentru că lumina este diferit, nu poate fi un

28.22lei 23.13lei

Profesionale de Înaltă Calitate Saxofon Gât Cârlig Curele pentru alto/ tenor /soprano/ saxofon curele
Profesionale de Înaltă Calitate Saxofon Gât Cârlig Curele pentru alto/ tenor /soprano/ saxofon curele

222.05lei 210.94lei

Kendo, Aikido Uniformă Hakama Gi Bărbați Femei Seturi Personalizate Laido Hapkido Arte Martiale Îmbrăcăminte
Japoneze Dobok Kendo Seturi Personalizate Kendo Laido Aikido Hapkido Hakama Arte Martiale Uniforme Cosplay Personalizat-A Făcut Îmbrăcăminte Legate de Descriere Produs Atenție: T aici este de 1-3 cm marja de eroare, iar urechile sunt cadou. Și putem oferi, de asemenea, hainele în funcție de comanda (custom made)

185.67lei 176.39lei

76mm rustico pastorale din ceramică mânerul de bronz sertar trage 3" alama antic dulap dulap uși de mobilier manere butoane
Bine ati venit la Luminos fericit acasă hardware internation co.ltd ! vă doresc cumpărături fericit ! ---Cel mai bun acasă decorative hardware, Descrierea produselor: Articol nr.: P749-76 Material : aliaj de zinc cu ceramica Finisaj: antic din alama / bronz Dimensiuni: Lungime:125mm Inaltime:30mm Gaura

197.82lei

TOYL Cuier Bucșe de Cauciuc Galben pentru Toba de Eșapament
Nume produs: Evacuare Cuier Bucșa de Culoare: Galben Material: Cauciuc Dimensiune: 109.5 x 44.5 x 21mm/4.3 x 1.8 x 0.83 (L*W*T) Gaura Diametru: 11mm-8mm/0.43 -0.3 Nume Produs: Evacuare Cuier Bucșa Culoare: Galben Material: Cauciuc Dimensiune: 109.5 x 44.5 x 21mm/4.3 x 1.8 x 0.83 (L*W*T) Gaura Diametru: 11mm-8mm/0.43 -0.3 Conținutul

30.97lei

4buc Noi lucrate manual cu margele de floarea-soarelui / dragoste de modelare pânză de haine, pantofi și pălării DIY patch-uri decorative decalcomanii accesorii A1405
Caracteristică : transport Gratuit prin china post air mail înregistrată! 1. Dimensiuni :la fel ca în imaginea 2. Modul de utilizare:se Coase pe 3. Moda si frumos,mare pentru decro! Note: 1. Mare pentru nunta, haine, perdele, flori, pantofi, bentite, Căciuli,clip de păr...etc oriunde doriți. 2. Vă rugăm să coase sau lipici-l atunci când se

31.85lei 28.34lei